Παρασκευή, 31 Μαρτίου 2017

Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 1-2/4/2017

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος 22η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΑΤΑΥΛΑ
Κυριακή 02/04/17- Γήπεδο Ηφαίστου- Ώρα: 10.00

Νέων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος 11η Αγωνιστική Ε.Π.Σ.Αθηνών
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 01/04/17- Γήπεδο Αγ. Αναργύρων - Ώρα: 09.00


Παίδων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος 11η Αγωνιστική Ε.Π.Σ.Αθηνών
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
Κυριακή 02/04/17 - Γήπεδο Ηφαίστου - Ώρα: 18.30


Παίδων 15η Αγωνιστική Τουρνουά Soccerlink
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΤΙΣΤΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Ακαδημίας Μπατίστα
Διεύθυνση Λεωφόρος Καραμανλή και Δεκελείας 193
Τηλέφωνα 210 2409731 - 210 2446921
Σάββατο 01/04/17 Ώρα: 14.00


Παμπαίδων 9ος Όμιλος 2ος Γύρος 9η Αγωνιστική Ε.Π.Σ.Αθηνών
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 01/04/17-Γήπεδο Καματερού - Ώρα: 10.00


Παμπαίδων 18η Αγωνιστική Τουρνουά Soccerlink
Όμιλος Δυτικών Προαστίων
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Κυριακή 02/04/17 -Γήπεδο Χωράφας - Ώρα: 14.30

JUNIOR 14ος Όμιλος 2ος Γύρος 4η Αγωνιστική Ε.Π.Σ.Αθηνών
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
Σάββατο 01/04/17 -Γήπεδο Ηφαίστου - Ώρα: 10.30


Junior Τουρνουά KIFISSOS CUP
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 01/04/17 - Γήπεδο KIFISSOS -Ώρα: 13.00


Projunior Τουρνουά Δήμου Περιστερίου
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 01/04/17 - Γήπεδο Μικρό Χωράφας - Ώρα: 11.00


Projunior Τουρνουά Δήμου Περιστερίου
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 01/04/17 - Γήπεδο Μικρό Χωράφας - Ώρα: 10.00


Αστεράκια Τουρνουά Δήμου Περιστερίου
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 01/04/17 - Γήπεδο Μικρό Χωράφας - Ώρα: 12.00

Πέμπτη, 23 Μαρτίου 2017

Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Οι ομάδες της πόλης μας, Ήφαιστος, Ηρακλής και Π.Ο.Α.Λ. Περιστερίου διοργανώνουν φιλικό ποδοσφαιρικό αγώνα με σκοπό την ενίσχυση άπορων οικογενειών της πόλης μας πού θα γίνει την Μεγάλη Δευτέρα 10/4/2017 και ώρα 18.00 στο γήπεδο του Ηφαίστου.
Καλούμε όλους τούς φίλους του ποδοσφαίρου να συνδράμουν με την παρουσία τους φέρνοντας μαζί τους τρόφιμα μακράς διαρκείας.


ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

Τρανός Θεόδωρος (ΗΦΑΙΣΤΟΣ)
Φιλιππάκης Σάββας (ΗΡΑΚΛΗΣ)
Παπαχρήστου Παναγιώτης (Π.Ο.Α.Λ.)

Παρασκευή, 17 Μαρτίου 2017


Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ JUNIOR 
 
AKAΔΗΜΙΑ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/3/17 -ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΝΤΕΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΩΡΑ 11.30

Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 18-19/3/2017


ΑΝΔΡΙΚΟ :Β¨ΓΥΡΟΣ-1ος ΟΜΙΛΟΣ-21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/3/17- ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ, ΑΛΙΜΟΥ ¨Β-ΩΡΑ 10.30


ΕΦΗΒΙΚΟ:Ε.Π.Σ.Α. -Β¨ΦΑΣΗ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ- 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/3/17 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 18.00

ΠΑΙΔΙΚΟ :Ε.Π.Σ.Α. -¨Β ΦΑΣΗ -9ος ΟΜΙΛΟΣ -10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/3/17 -ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ -ΩΡΑ 17.45

ΠΑΙΔΙΚΟ SOCCERLINK:
ΕΡΜΗΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ -ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/3/17 -ΓΗΠΕΔΟ ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ -ΩΡΑ 14.00

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ:Ε.Π.Σ.Α. -¨Β ΦΑΣΗ -9ος ΟΜΙΛΟΣ -8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε.Κ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/3/17 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 19.45

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ SOCCERLINK :
Α.Ο. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/3/17 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗ - ΩΡΑ 15.00

JUNIOR : KIFISOS CUP
Π.A.O. ΣΕΠΟΛΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/3/17 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS FC - ΩΡΑ 11.00

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/3/17 -ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ -ΩΡΑ 16.00

PROJUNIOR (1)
AΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19/3/17 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 17.00

PROJUNIOR (2)
AKAΔHMIA ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18/3/17 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 09.00

Κυριακή, 12 Μαρτίου 2017

Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 11-12/3/2017

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος 20η Αγωνιστική Ε.Π.Σ.Αθηνών
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ 1-1

Παίδων Ε.Π.Σ.Αθηνών-9ος Όμιλος -2ος Γύρος- 9η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 0-4


Παίδων 15η Αγωνιστική Τουρνουά Soccerlink
Όμιλος Δυτικών Προαστίων
SOCCER LAND 1 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 5-0


Παμπαιδικό Ε.Π.Σ.- 2ος Γύρος- 7η Αγωνιστική
Απολλων Σμύρνης - Ηρακλής Περιστερίου 5-2


Τα υπόλοιπα παιγνίδια αναβλήθηκαν.

Παρασκευή, 10 Μαρτίου 2017

Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 11-12/3/2017
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος 20η Αγωνιστική Ε.Π.Σ.Αθηνών
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ
Κυριακή 12/03/17 Ώρα: 15.30

Νέων Ε.Π.Σ.Αθηνών-2ος Γύρος-9ος Όμιλος -9η Αγωνιστική
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο - Ώρα: 10:45 - Γήπεδο Καματερού

Παίδων Ε.Π.Σ.Αθηνών-9ος Όμιλος -2ος Γύρος- 9η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Κυριακή -Ώρα: 18.00 - Γήπεδο Ηφαίστου

Παίδων 15η Αγωνιστική Τουρνουά Soccerlink
Όμιλος Δυτικών Προαστίων
SOCCER LAND 1 – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 12/03/17 -Γήπεδο Ελευσίνας (Παραλία)-Ώρα: 17.00

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ-Ε.Π.Σ. Αθηνων- 2ος Γύρος- 7η Αγωνιστική Προπον
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 12/03/17-Γήπεδο Κάτω Αχαρνών- Ώρα: 17.15

Παμπαίδων 17η Αγωνιστική Τουρνουά Soccerlink
Όμιλος Δυτικών Προαστίων
ΙΑΣΟΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 11/03/17-Γήπεδο Ιλίου- Ώρα: 13:00

Ακαδημιών Τουρνουά Soccerlink 3ος Όμιλος
ΠΑΕ Α.Ε.Κ– ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 11/03/17-Γήπεδο Ερμής Άνω Λιοσίων- Ώρα: 12:00

Junior Τουρνουά KIFISSOS CUP
Π.Α.Ο ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 11/03/17- Γήπεδο KIFISSOS-Ώρα: 11.00

Projunior Τουρνουά Δήμου Περιστερίου
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 11/03/17-Γήπεδο Μικρό Χωράφας- Ώρα: 13.00

Projunior Τουρνουά Δήμου Περιστερίου
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 11/03/17 --Ώρα: 17.00

Αστεράκια Τουρνουά Δήμου Περιστερίου
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 11/03/17-Γήπεδο Μικρό Χωράφας- Ώρα: 14.00

Πέμπτη, 2 Μαρτίου 2017

Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 4-5/3/2017 

ΑΝΔΡΙΚΟ:Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΥΦ - ΩΡΑ 11.00

ΕΦΗΒΙΚΟ:Ε.Π.Σ.Α - Β΄ΦΑΣΗ - 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ (2)
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 18.00

ΠΑΙΔΙΚΟ: Ε.ΠΣ.Α. - Β΄ΦΑΣΗ - 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ - ΩΡΑ 12.00

ΠΑΙΔΙΚΟ: SOCCERLINK
ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - ΩΡΑ 17.30

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ:Ε.Π.Σ.Α. - 2ος ΓΥΡΟΣ - 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ - ΩΡΑ 16.15

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ: (ΠΕΤΡΟΥ)
SOCCERLAND - HRAKLHS PERISTERIOY
KYΡIAKH 5/3/17-ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ-ΩΡΑ 19.00

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ: (ΚΟΥΜΠΑΡΗΣ)
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ Δ.Α.Κ. - ΩΡΑ 17.30

JUNIOR : Ε.Π.Σ.Α. - 2ος ΓΥΡΟΣ - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΙΛΙΟΥ - ΩΡΑ 10.30

JUNIOR : (ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ) - KIFISOS CUP
AΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS - ΩΡΑ 11.00

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ : Α.Ε.Κ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 14.00

PROJUNIOR (1): Α.Ε.Κ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 15.00

PROJUNIOR (2) :ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/3/2017 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ - ΩΡΑ 16.00