Σάββατο, 31 Δεκεμβρίου 2016

Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ. του ΗΡΑΚΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ εύχεται στούς προπονητές, παίκτες, μέλη, γονείς και σε όλη την αθλητική οικογένεια του ΗΡΑΚΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ καλή χρονιά με υγεία, ελπίδα, προκοπή και αγάπη!!!!

Παρασκευή, 23 Δεκεμβρίου 2016

A.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Συγκροτήθηκαν και αναρτήθηκαν ήδη στο site της Ε.Π.Σ. Αθηνών, οι νέοι Όμιλοι, του 2ου γύρου, των ισχυρών και των λιγότερο ισχυρών ομάδων , των Πρωταθλημάτων Νέων και Παιδικού.

Για τούς Νέους σχηματίσθηκε ο 9ος Όμιλος ως εξής:

1. Θρίαμβος Χαϊδαρίου        3 Βαθμοί
2. Ατρόμητος Αθηνών          3 Βαθμοί
3. Ήφαιστος Περιστερίου     2 Βαθμοί
4. Καματερό                          2 Βαθμοί
5. Ηρακλής Περιστερίου       1 Βαθμός
6. Α.Ο. Ιλίου                          1 Βαθμός
 
7.                 Α.Ο. Χαϊδαρίου
8.        Ολυμπιακός Λιοσίων
9.                    Α.Ο. Αιγάλεω
10.        Γ.Σ. Αγίων Αναργύρων
11.                     Α.Ο. Κολωνός
12.   Ελπίδα Αγίων Αναργύρων
13.                        Καλλιθέα (2)
14.          Φοίνικας Περιστερίου

Για τούς Παίδες σχηματίσθηκε ο 9ος Όμιλος ως εξής:

1. Καματερό                                   3 Βαθμοί
2. Ατόμητος Αθηνών                      3 Βαθμοί
3. Ελπίδα Αγίων Αναργύρων           2 Βαθμοί
4. Θρίαμβος Χαϊδαρίου                   2 Βαθμοί
5. Α.Ε. Ιλίου                                    1 Βαθμός
6. Α.Ο. Χαϊδαρίου                          1 Βαθμός
7.                       Α.Ο. Ιλίου
8.     Ηρακλής Περιστερίου
9.                               Ιάσων
10.              Α.Ο. Περιστερίου
11.                      Καλλιθέα (2)
12.            Φωστήρας Αθηνών
13.Φοίνικας Περιστερίου
14. Α.Ο. Κηπούπολη



Οι 5 πρώτες αγωνιστικές για τούς Νέους είναι:
1) ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔ. - ΗΡΑΚΛΗΣ
2) ΗΡΑΚΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
3) ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
4) ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
5) ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ


Οι 5 πρώτες αγωνιστικές για τούς Παίδες είναι:
1) ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ (2)
2) Α.Ο. ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ
3) ΗΡΑΚΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
4) ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
5)ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


Η πρώτη αγωνιστική ξεκινάει το Σαββατοκύριακο 7-8/1/2017.

Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ. του Ηρακλή Περιστερίου εύχονται καλή επιτυχία καί στα δύο τμήματά μας !

Τρίτη, 20 Δεκεμβρίου 2016

Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ. του Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ εύχεται σε όλα τα μέλη, φίλους και γονείς Χρόνια πολλά και καλά Χριστούγεννα με υγεία, χαρά και αγάπη!!
Φωτογραφία του Haralampos Vardaramatos.



ΥΓ: Η Ακαδημία θα παραμείνει κλειστή από 22/12/2016 έως και 3/1/2017.Προπονήσεις θα διεξαχθούν κανονικά από Τετάρτη 4/1/2017.

Πέμπτη, 15 Δεκεμβρίου 2016

Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 17-18/12/2016

ΑΝΔΡΙΚΟ:ΑΡΙΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΥΜΗΤΤΟΥ-ΩΡΑ 09.30

ΕΦΗΒΙΚΟ (13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Ε.Π.Σ.Α.)
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ-ΩΡΑ 10.30

ΠΑΙΔΙΚΟ(ΠΕΤΡΟΥ) 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Ε.Π.Σ.Α.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΩΡΑ 19.00

ΠΑΙΔΙΚΟ(ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ) SOCCERLINK
AETOΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/16-ΓΗΠΕΔΟ Δ.Α.Κ. ΚΟΡ/ΛΟΥ-ΩΡΑ 10.00

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ) 12ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Ε.Π.Σ.Α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ-ΩΡΑ 12.30

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ (ΚΟΥΜΠΑΡΗΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ-ΩΡΑ 13.15

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ (ΠΕΤΡΟΥ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΧΩΡΑΦΑΣ-ΩΡΑ 09.15

JUNIOR (ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ) 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Ε.Π.Σ.Α.
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ-ΩΡΑ 18.00

JUNIOR (ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ)
ΚΟΛΩΝΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/*16-ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS F.C.-ΩΡΑ11.00

PROJUNIOR (1)ΧΛΩΨΙΟΥΔΗΣ:
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ-ΩΡΑ 12.00

PROJUNIOR (2) ΧΛΩΨΙΟΥΔΗΣ
Α.Ο. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ-ΩΡΑ 11.00

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ)
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ-ΩΡΑ 13.00

Κυριακή, 11 Δεκεμβρίου 2016

Φωτογραφία του Savvas Filippakis.


Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 10-11/12/2016

ΑΝΔΡΙΚΟ:ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 1-1

ΕΦΗΒΙΚΟ:ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ 1-1

ΠΑΙΔΙΚΟ Ε.Π.Σ.Α. :ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ 1-1

ΠΑΙΔΙΚΟ(SOCCERLINK):ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ 3-6

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΔΑΣΚ/ΛΟΣ):ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ 1-1

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΚΟΥΜΠΑΡΗΣ):ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ 7-1

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΠΕΤΡΟΥ):Α.Ο. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ. 1-1

JUNIOR(ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ):ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ 7-3

JUNIOR(ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ):ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ. 4-2

RROJUNIOR (1):ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 5-2

PROJUNIOR (2):ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 0-3

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ):ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ 0-2

Πέμπτη, 8 Δεκεμβρίου 2016

Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 10-11/12/2016

ΑΝΔΡΙΚΟ:ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ-ΩΡΑ 09.30

ΕΦΗΒΙΚΟ:ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ-ΩΡΑ 18.00

ΠΑΙΔΙΚΟ Ε.Π.Σ.Α. :ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ-ΩΡΑ 17.30

ΠΑΙΔΙΚΟ(SOCCERLINK):ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΝΤΑΜΑΡΙ-ΩΡΑ16.00

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ Ε.Π.Σ.Α.:ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/16-ΓΗΠΕΔΟ Δ.Α.Κ. ΑΙΓΑΛΕΩ-ΩΡΑ 12.30

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΚΟΥΜΠΑΡΗΣ):ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΝΤΑΜΑΡΙ-ΩΡΑ 14.30

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΠΕΤΡΟΥ):Α.Ο. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/16-ΓΗΠΕΔΟ Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ-ΩΡΑ 08.45

JUNIOR(ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ):ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ-ΩΡΑ 11.00

JUNIOR(ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ):ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΝΤΑΜΑΡΙ-ΩΡΑ 17.30

RROJUNIOR (1):ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ-ΩΡΑ 13.00

PROJUNIOR (2):ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ-ΩΡΑ 10.00

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ):ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/16-ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ-ΩΡΑ 14.00

Κυριακή, 4 Δεκεμβρίου 2016

Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Π.Σ.Α.

ΑΝΔΡΙΚΟ: Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ- Α. ΟΜΙΛΟΣ- 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΑΤΑΥΛΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-1
 
ΕΦΗΒΙΚΟ: 5ος ΟΜΙΛΟΣ-11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ(Ε.Π.Σ.Α.)
Α.Ο. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 3-2

ΠΑΙΔΙΚΟ (ΠΕΤΡΟΥ): 6ος ΟΜΙΛΟΣ-11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ(Ε.Π.Σ.Α.)
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 0-2

ΠΑΙΔΙΚΟ(ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ):SOCCERLINK
AΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 0-3

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΔΑΣΚ/ΛΟΣ): 6ος ΟΜΙΛΟΣ
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Ε.Π.Σ.Α.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΤΤΙΚΟΣ 3-1

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΚΟΥΜΠΑΡΗΣ):
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ 5-1

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ (ΠΕΤΡΟΥ):
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-Π.Α.Ο. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ 2-1

JUNIOR:8ος ΟΜΙΛΟΣ-5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Ε.Π.Σ.Α.)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 1-4

JUNIOR (ΔΑΣ/ΛΟΣ):Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 6-2

Τετάρτη, 30 Νοεμβρίου 2016

Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Π.Σ.Α.

ΑΝΔΡΙΚΟ: Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ- Α. ΟΜΙΛΟΣ- 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΑΤΑΥΛΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/12/2016-ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛ. ΦΑΛΗΡΟΥ(Σ. ΑΓΓΕΛΟ- ΠΟΥΛΟΣ)-ΩΡΑ 11.00

ΕΦΗΒΙΚΟ: 5ος ΟΜΙΛΟΣ-11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/12/2016-ΓΗΠΕΔΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)
-ΩΡΑ 09.30

ΠΑΙΔΙΚΟ: 6ος ΟΜΙΛΟΣ-11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/12/2016-ΓΗΠΕΔΟ Δ.Α.Κ. ΑΙΓΑΛΕΩ-ΩΡΑ 18.00

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ: 6ος ΟΜΙΛΟΣ-10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΤΤΙΚΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/12/2016-ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ-ΩΡΑ 18.00

JUNIOR:8ος ΟΜΙΛΟΣ-5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/12/2016-ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ-ΩΡΑ 19.30

Παρασκευή, 25 Νοεμβρίου 2016

Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

PROJUNIOR (2) : ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
Σάββατο 26/11/2016-Γήπεδο Μικρό Χωράφας-Ώρα 18.00

Πέμπτη, 24 Νοεμβρίου 2016

Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 26-27/11/2016

ΑΝΔΡΙΚΟ: Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ- Α. ΟΜΙΛΟΣ- 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2016-ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ-ΩΡΑ 09.45

ΕΦΗΒΙΚΟ: 5ος ΟΜΙΛΟΣ-10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016-ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ-ΩΡΑ 09.00

ΠΑΙΔΙΚΟ: 6ος ΟΜΙΛΟΣ-10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016-ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ-ΩΡΑ 11.00

ΠΑΙΔΙΚΟ(SOCCERLINK):ΗΡΑΚΛΗΣ -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/16-Γήπεδο Ηφαίστου-Ώρα 18.45

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ (ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ)
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/16-ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS F.C.-ΩΡΑ 09.00

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ (ΚΟΥΜΠΑΡΗΣ):
SOCCERLAND-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/16-Γήπεδο Παραλίας Ασπροπύργου-Ώρα 16.00

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ (ΠΕΤΡΟΥ):ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/16-Γήπεδο Χρυσούπολης- Ώρα 17.15

JUNIOR (ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ):ΚΟΛΩΝΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/16-Γήπεδο KIFISOS F.C.-Ώρα 09.00

JUNIOR (ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ):Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/16-Γήπεδο KIFISOS F.C.-Ώρα 10.00

PROJUNIOR (1):ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ- Α.Ε.Κ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/16-Γήπεδο Μικρό Χωράφας- Ώρα 11.00

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ:ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ- Α.Ε.Κ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/16-Γήπεδο Μικρό Χωράφας- Ώρα 10.00

Τετάρτη, 23 Νοεμβρίου 2016


Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Π.Σ.Α.

ΑΝΔΡΙΚΟ: Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-Α. ΟΜΙΛΟΣ-8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2016-ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ-ΩΡΑ 09.45

ΕΦΗΒΙΚΟ: 5ος ΟΜΙΛΟΣ-10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016-ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ-ΩΡΑ 09.00

ΠΑΙΔΙΚΟ: 6ος ΟΜΙΛΟΣ-10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016-ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ-ΩΡΑ 11.00

Κυριακή, 20 Νοεμβρίου 2016

Φωτογραφία του Savvas Filippakis.
Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος 7η Αγωνιστική
Α.Ε ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-2


Νέων 5ος Όμιλος 9η Αγωνιστική ΕΠΣΑ
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1-3


Παίδων 6ος Όμιλος 9η Αγωνιστική ΕΠΣΑ
Α.Ο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1-0


Παίδων 5η Αγωνιστική Soccerlink
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3-2


Παμπαίδων 6ος Όμιλος 8η Αγωνιστική ΕΠΣΑ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1-2


Παμπαίδων 5η Αγωνιστική Τουρνουά ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
(Δ. Κούμπαρης)
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 8-0


Παμπαίδων 5η Αγωνιστική Soccerlink
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΔΥΤΙΚΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 3-2


Ακαδημιών 8ος Όμιλος 4η Αγωνιστική
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1-0


Junior KIFISSOS CUP
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - KIFISSOS FC 1-5

Projunior 1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 9-0

Projunior 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-5

Πέμπτη, 17 Νοεμβρίου 2016

 Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΚΥΡΙΑΚΗ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος 7η Αγωνιστική
Α.Ε ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Αιγάλεω Δ.Α.Κ
Κυριακή 20/11/16 Ώρα: 11.00

Νέων 5ος Όμιλος 9η Αγωνιστική ΕΠΣΑ (Πασχάλης Χλοψιούδης)
Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Ηφαίστου
Σάββατο 19 /11/16 Ώρα: 09.00

Παίδων 6ος Όμιλος 9η Αγωνιστική ΕΠΣΑ (Πέτρος Πέτρου)
Α.Ο ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Ηφαίστου
Κυριακή 20/11/16 Ώρα: 19.00

Παίδων 5η Αγωνιστική Soccerlink (Βασίλειος Καραγκούνης)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 1 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Περιστερίου Νταμάρι
Σάββατο 19/11/16 Ώρα: 10.00

Παμπαίδων 6ος Όμιλος 8η Αγωνιστική ΕΠΣΑ (Ν. Δασκαλόπουλος)
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Αιγάλεω Ορυζομύλων
Σάββατο 19/11/16 Ώρα: 09.30

Παμπαίδων 5η Αγωνιστική Τουρνουά ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ
(Δ. Κούμπαρης)
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Παραλίας Ελευσίνας
Σάββατο 19/11/16 Ώρα: 18.00

Παμπαίδων 5η Αγωνιστική Soccerlink
ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΔΥΤΙΚΩΝ (Πέτρος Πέτρου)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
Γήπεδο Περιστερίου Τσαλαβούτας
Κυριακή 20/11/16 Ώρα: 09.00

Ακαδημιών 8ος Όμιλος 4η Αγωνιστική (Βασίλειος Καραγκούνης)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Περιστερίου Χωράφας
Σάββατο 19/11/16 Ώρα: 17.30

Junior KIFISSOS CUP (Ν. Δασκαλόπουλος)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - KIFISSOS FC
Γήπεδο KIFISSOS FC
Διεύθυνση: Πάροδος Λεωφόρου Κηφισού& Ορφέως 203
Σάββατο 19/11/16 Ώρα: 11.00

Projunior (Πασχάλης Χλοψιούδης)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Μικρό Χωράφας
Σάββατο 19/11/16 Ώρα: 14.00

Projunior (Πασχάλης Χλοψιούδης)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Μικρό Χωράφας
Σάββατο 19/11/16 Ώρα: 18.00

Αστεράκια (Βαγγέλης Παπαχρήστου)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Μικρό Χωράφας
Σάββατο 19/11/16 Ώρα: 13.00

Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2016

Φωτογραφία του Savvas Filippakis.

Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 12-13/11/2016

1)ΑΝΔΡΙΚΟ:ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ 1-3

2)ΕΦΗΒΙΚΟ:ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΑΤΤΙΚΟΣ 3-0

3)ΠΑΙΔΙΚΟ(ΠΕΤΡΟΥ):ΗΡΑΚΛΗΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0-1

4)ΠΑΙΔΙΚΟ(ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ):ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 1-2

5)ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΔΑΣΚ/ΛΟΣ):HΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ.-Α.Ο. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 2-3

6)ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΠΕΤΡΟΥ):ANAΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.-ΗΡΑΚΛΗΣ

7)JUNIOR(ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ):ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ 2-0

8)PROJUNIOR (1):AΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2-3

9)PROJUNIOR (2):ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 8-1

Πέμπτη, 10 Νοεμβρίου 2016

Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 12-13/11/2016 

1)ΑΝΔΡΙΚΟ:ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
Κυριακή 13/11/16-Γήπεδο Ηφαίστου-Ώρα 09.30

2)ΕΦΗΒΙΚΟ:ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΑΤΤΙΚΟΣ
Σάββατο 12/11/16-Γήπεδο Ηφαίστου-Ώρα 19.30

3)ΠΑΙΔΙΚΟ(ΠΕΤΡΟΥ):ΗΡΑΚΛΗΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
Σάββατο 12/11/16-Γήπεδο Ηφαίστου-Ώρα 10.00

4)ΠΑΙΔΙΚΟ(ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ):ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
Κυριακή 13/11/16-Γήπεδο Ηφαίστου-Ώρα 11.45

5)ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΔΑΣΚ/ΛΟΣ):HΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ.-Α.Ο. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
Σάββατο 12/11/16-Γήπεδο Ηφαίστου-Ώρα 18.00

6)ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΠΕΤΡΟΥ):ANAΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.-ΗΡΑΚΛΗΣ
Σάββατο 12/11/16-Γήπεδο Πετρ/λης(Νεκρ.)-Ώρα17.00

7)ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΚΟΥΜΠΑΡΗΣ):ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΡΑΚΛΗΣ
Σάββατο 12/11/16-Γήπεδο KIFISOS F.C.-Ώρα 20.30

8)JUNIOR(ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ):ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ
Σάββατο 12/11/16-Γήπεδο Χαραλαμπίδης΄-Ώρα 18.00

9)JUNIOR(ΔΑΣΚ/ΛΟΣ): ΡΕΠΟ

10)PROJUNIOR (1):AΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
Σάββατο 12/11/16-Γήπεδο Μικρό Χωράφας-Ώρα 18.00

11)PROJUNIOR (2):ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
Κυριακή 13/11/16-Γήπεδο Μικρό Χωράφας-Ώρα 10.00

12)ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ(ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ):ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.
Κυριακή 13/11/16-Γήπεδο Μικρό Χωράφας-Ώρα 11.00

Κυριακή, 6 Νοεμβρίου 2016

Φωτογραφία του Savvas Filippakis.

A.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Αγωνιστική Δραστηριότητα Κυριακής 6/11/2016

1)ΠΑΙΔΙΚΟ(ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ):ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ-ΗΡΑΚΛΗΣ 1-2

2)ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΔΑΣΚ/ΛΟΣ):ΗΡΑΚΛΗΣ-Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-2

3)ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΚΟΥΜΠΑΡΗΣ):ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ 5-0

Πέμπτη, 3 Νοεμβρίου 2016

A.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 5-6/11/2016 

1)ΑΝΔΡΙΚΟ: ΡΕΠΟ
2)ΕΦΗΒΙΚΟ:ΚΑΛΛΙΘΕΑ (2)-ΗΡΑΚΛΗΣ Σάββατο 5/11/2016
Γήπεδο Τζιτζιφιών(Παραλίας). Ώρα 11.00

3)ΠΑΙΔΙΚΟ(ΠΕΤΡΟΥ):ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΤΙΣΤΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ
Σάββατο 5/11/16. Γήπεδο Ακαδημίας- Ώρα 16.00

4)ΠΑΙΔΙΚΟ(ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ):ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ-ΗΡΑΚΛΗΣ
Κυριακή 6/11/16. Γήπεδο Χωράφας-Ώρα 16.15

5)ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ):ΗΡΑΚΛΗΣ-Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή 6/11/16-Γήπεδο Ηφαίστου-Ώρα 19.15

6)ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΚΟΥΜΠΑΡΗΣ):ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΙΛΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ
Κυριακή 6/11/16-Γήπεδο Ραδιοφωνίας-Ώρα 11.00

7)ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΠΕΤΡΟΥ):ΗΡΑΚΛΗΣ-ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
Σάββατο 5/11/16-Γήπεδο Χωράφας-Ώρα 09.00

8)JUNIOR(ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ):ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ -ΗΡΑΚΛΗΣ
Σάββατο 5/11/2016 -Γήπεδο KIFISOS F.C.-Ώρα 10.00

9)JUNIOR(ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ):Α.Ο.Κ. ΦΑΛΗΡΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ
Σάββατο 5/11/2016-Γήπεδο KIFISOS F.C.-Ώρα 12.00

10)PROJUNIOR(ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ):ΗΡΑΚΛΗΣ-ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
Σάββατο 5/11/2016-Γήπεδο Μικρό Χωράφας-Ώρα 13.00

11)ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ(ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ):ΗΡΑΚΛΗΣ-ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ
Σάββατο 5/11/2016-Γήπεδο Μικρό Χωράφας-Ώρα 14.00

Κυριακή, 30 Οκτωβρίου 2016

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 29-30/10/2016
 
1)ΕΦΗΒΙΚΟ:ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ  2-0
2)ΠΑΙΔΙΚΟ:ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-Α.Ο. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0-2
3)ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ:ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 4-0
                         4)JUNIOR:ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡ/ΡΩΝ 2-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 3-2

Τετάρτη, 26 Οκτωβρίου 2016

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Π.Σ.Α.

1)ΕΦΗΒΙΚΟ:ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
Σάββατο 29/10/16.Γήπεδο Ηφαίστου.Ώρα 12.30

2)ΠΑΙΔΙΚΟ:ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-Α.Ο. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
Κυριακή 30/10/16.Γήπεδο Ηφαίστου.Ώρα 18.00

3)ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ:ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
Κυριακή 30/10/16.Γήπεδο Ηφαίστου. Ώρα 19.45

4)JUNIOR:ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡ/ΡΩΝ 2-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
Σάββατο 29/10/16.Γήπεδο Αγ.Αναργύρων.Ώρα 12.00

Δευτέρα, 24 Οκτωβρίου 2016

Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Ε.Π.Σ. Α.

Γνωρίζουμε στα σωματεία μας, ότι το ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΤΗΣ 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ θα διεξαχθούν αγώνες των εξής πρωταθλήματων (ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 29-30/10/2016) : Α΄ΚΑΤ (7η αγων.), Β΄ΚΑΤ (6η αγων.) και οι αγώνες των πρωταθλημάτων των ΝΕΩΝ, ΠΑΙΔΩΝ και ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (Εκτός απο τον 5ο όμιλο με τις 12 ομάδες).

Το ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 29-30/10/2016 θα διεξαχθούν και οι αγώνες του πρωταθλήματος των ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ που διακόπηκαν ή αναβλήθηκαν εξ΄αιτίας των δυσμενών καιρικών συνθηκών το ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 22-23/10.

Οι αγώνες των πρωταθλημάτων ΝΕΩΝ, ΠΑΙΔΩΝ και ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ που διακόπηκαν ή αναβλήθηκαν θα διεξαχθούν ΤΕΤΑΡΤΕΣ, σε γήπεδα και ώρες που θα κοινοποιηθούν με το εβδομαδιαίο πρόγραμμα.

Κυριακή, 23 Οκτωβρίου 2016

Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Φωτογραφία του Savvas Filippakis.
Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Αγωνιστική δραστηριότητα Κυριακής 23/10/2016
 
1)ΑΝΤΡΙΚΟ:ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-0

2)ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΠΕΤΡΟΥ):ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3-0.

3)ΠΑΙΔΙΚΟ(ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ):ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 5-0.

4)ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΚΟΥΜΠΑΡΗΣ):ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΙ SOCCER-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 6-1.

Σάββατο, 22 Οκτωβρίου 2016

Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Αγωνιστική δραστηριότητα Σαββάτου 22/10/2016
1)ΕΦΗΒΙΚΟ:ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 2-0

2)ΠΑΙΔΙΚΟ(ΠΕΤΡΟΥ):ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΠΑΤΙΣΤΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1-1.

3)ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΔΑΣΚ/ΛΟΣ):ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΗΡΑΚΛΗΣ 9-0.

4)JUNIOR(ΔΑΣΚ/ΛΟΣ);ΑΠΟΛΛΩΝ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 3-3.

Τα JUNIOR(ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ),PROJUNIOR(ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ) και τα ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ(ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ) αναβλήθηκαν λόγω κακών καιρικών συνθηκών.
Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Αναβάλλονται οι αγώνες των Projunior και στα Αστεράκια λόγω κακών καιρικών συνθηκών.

Πέμπτη, 20 Οκτωβρίου 2016

Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Πρόγραμμα αγώνων Ακαδημίας
 
1)ΠΑΙΔΙΚΟ(ΠΕΤΡΟΥ):ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΠΑΤΙΣΤΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ
Σάββατο 22/10/16-Γήπεδο:Ακαδημίας Μπατίστα-Ώρα 17.00

2)ΠΑΙΔΙΚΟ(ΚΑΡΑΓ/ΝΗΣ):ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ
Κυριακή 23/10/16-Γήπεδο:Χαραλαμπίδης-Ώρα 13.00

3)ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΠΕΤΡΟΥ):ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ-ΗΡΑΚΛΗΣ
Κυριακή 23/10/16-Γήπεδο Αγ.Αναργύρων-Ώρα 19.45

4)ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΚΟΥΜΠΑΡΗΣ):ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΙΝΙ SOCCER.Κυριακή 23/10/16-Γήπεδο Νταμάρι-Ώρα 09.00

5)JUNIOR(ΔΑΣΚ/ΛΟΣ):ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ
Σάββατο 22/10/16-Γήπεδο KIFISOS FC-Ώρα 10.00

6)PROJUNIOR (XΛΟΨΙΟΥΔΗΣ):ΗΡΑΚΛΗΣ-ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
Σάββατο 22/10/16-Γήπεδο Μικρό Χωράφας-Ώρα 14.00

7)ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ(ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ):ΗΡΑΚΛΗΣ-ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
Σάββατο 22/10/16-Γήπεδο Μικρό Χωράφας-Ώρα 13.00

Τετάρτη, 19 Οκτωβρίου 2016

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Ε.Π.Σ. Αθηνών
Γνωρίζουμε στα σωματεία μας, ότι το ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΤΗΣ 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ θα διεξαχθούν αγώνες των εξής πρωταθλήματων (ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ 29-30/10/2016) : Α΄ΚΑΤ (7η αγων.), Β΄ΚΑΤ (6η αγων.) και οι αγώνες των πρωταθλημάτων των ΝΕΩΝ, ΠΑΙΔΩΝ και ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (Εκτός απο τον 5ο όμιλο με τις 12 ομάδες).
A.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Π.Σ.Α.
 
1)ΑΝΔΡΙΚΟ:ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
Γήπεδο Κυψέλης(Αλεπότρυπας). Ώρα 11.00 23/10/2016

2)ΕΦΗΒΙΚΟ:ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
Γήπεδο Ηφαίστου, Ώρα 09.30 22/10/2016

3)ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ:ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
Γήπεδο Νταμάρι. Ώρα 19.00 22/10/2016

4)JUNIOR:ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
Γήπεδο Αγ. Αναργύρων. Ώρα 14.00 22/10/2016

Κυριακή, 16 Οκτωβρίου 2016

Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
 
Αναβάλλεται η προγραμματισμένη για αύριο, προπόνηση του Εφηβικού.Οι προπονήσεις θα συνεχιστούν κανονικά από την Τρίτη 18/10/2016.
Εκ του Δ.Σ.
Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ
 
1)ΠΑΙΔΙΚΟ(Kαραγκουνης):Α.Ο. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ 2-1

2)ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(Κούμπαρης):ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ 2-0

3)ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(Πέτρου):ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ 3-1

4)JUNIOR(ΚΑΡΑΓΚΟΎΝΗΣ):ΗΡΑΚΛΗΣ-Α.Ο. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 1-2

5)JUNIOR(ΔΑΣΚ/ΛΟΣ):ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ 2-6

6)PROJUNIOR: HΡΑΚΛΗΣ-ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 3-5

7)ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ:ΗΡΑΚΛΗΣ-ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ. Τα Ηρακλάκια ακόμα βάζουν...γκολ!!!
Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Π.Σ.Α.
1)ΑΝΔΡΙΚΟ:ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 3-0

2) ΕΦΗΒΙΚΟ:ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 3-0

3)ΠΑΙΔΙΚΟ:Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ- ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-8

4)ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ:ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-Α.Ο. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 5-1

Πέμπτη, 13 Οκτωβρίου 2016

Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ    

  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ

    1) ΠΑΙΔΙΚΟ (ΚΑΡΑΓ/ΝΗΣ):Α.Ο. ΧΑΊΔΑΡΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
               Κυριακή 16/10/2016-Γήπεδο Χαϊδαρίου(Χαραλαμπίδης)
                                            Ώρα:14.30

       2)ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ(ΚΟΥΜΠΑΡΗΣ):HΡΑΚΛΗΣ-ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
                Σάββατο15/10/2016-Γήπεδο Άρη Πετρ/λης Ώρα:15.00
                 Κυριακή 16/10/2016-Γήπεδο Ηφαίστου   Ώρα:17.00

            3)     JUNIOR (KAΡΑΓΚ/NHΣ):HΡΑΚΛΗΣ-Α.Ο. ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
                   Σάββατο 15/10/2016-Γήπεδο Χωράφας Ώρα:14.15

     4)     JUNIOR (ΔΑΣΚ/ΛΟΣ):ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
               Σάββατο 15/10/2016-Γήπεδο KIFISOS F.C.- Ώρα:10.00

   5) PROJUNIOR( ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ):ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
             Σάββατο 15/10/2016-Γήπεδο Μικρό Χωράφας-Ώρα:13.00

        6)     ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ :ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ-ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
               Σάββατο 15/10/2016-Γήπεδο Μικρό Χωράφας-Ώρα:14.00
Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Π.Σ.Α.

1) ΑΝΔΡΙΚΟ: ΗΡΑΚΛΗΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
Κυριακή 16/10/16 -Γήπεδο Ηφαίστου-Ώρα:11.00

2) ΕΦΗΒΙΚΟ: ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑϊΔ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ.
Κυριακή 16/10/16-Γήπεδο Χαϊδαρίου(Χαραλαμπίδης)
Ώρα:18.00

3)ΠΑΙΔΙΚΟ: Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 15/10/16-Γήπεδο Αιγάλεω (Δ.Α.Κ.)
Ώρα:12.30

4)ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-Α.Ο. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
Σάββατο 15/10/16-Γήπεδο Ηφαίστου-Ώρα:18.30

Κυριακή, 9 Οκτωβρίου 2016

Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Παίδων (Βασίλειος Καραγκούνης)
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Είχε κέφια ο "ΗΡΑΚΛΗΣ" και... 0-3.
Νικηφόρο πέρασμα από το γήπεδο της Χωράφας για το παιδικό τμήμα του Β. Καραγκούνη με 3-0 με αντίπαλο τον συντοπίτη Ήφαιστο.
Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Ακαδημιών 8ος Όμιλος 1η Αγωνιστική (Βασίλειος Καραγκούνης)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Έπαθε VERTIGO.
Δεν μπόρεσε να ακολουθήσει τον ρυθμό του αγώνα το τμήμα junior και έχασε με το βαρύ σκόρ 8-0.
Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2η Αγωνιστική
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Γλυκόπικρη γεύση
Απ'όλα είχε ο μπαξές στον σημερινό κυριακάτικο αγώνα του ανδρικού.
Αυτογκόλ όπου και προηγήθηκε ο "ΗΡΑΚΛΗΣ", πέναλτι όπου και ισοφάρισε ο Φοίνικας, χαμένο πέναλτι για τον "ΗΡΑΚΛΗ" και τελικό σκόρ 2-2 με ευκαιρίες για το διπλό.
Ήταν ένας αγώνας όπου άξιζε την νίκη με την εμφάνιση που έκανε η ομάδα μας.
Το γκόλ έβαλε ο ΚΕΒΙΝ ΣΟΥΤΑ.

Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Παμπαιδικό τμήμα Δ.Κούμπαρης
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Με τελικό σκόρ 2-1 έχασε το παμπαιδικό τμήμα του Δ. Κούμπαρη το γκόλ έβαλε ο Κώστας

Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Παμπαιδικό τμήμα Π. Πέτρου
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Αν και προηγήθηκε ο "ΗΡΑΚΛΗΣ" δεν μπόρεσε να κρατήσει το γκόλ που θα του έδινε την νίκη στο φιλικό αγώνα με την Ειρήνη Πετρούπολης.
Τελικό σκόρ 1-1
Το γκόλ ο ΣΤΑΥΡΟΣ
Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Παίδων 6ος Όμιλος 3η Αγωνιστική (Πέτρος Πέτρου)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Βγήκαν τα… εξάσφαιρα στο Περιστέρι..
Σαρωτικός ήταν ο "ΗΡΑΚΛΗΣ" στον σαββατιάτικο αγώνα κόντρα στήν Άμιλλα Περιστερίου την οποία και κέρδισε με έξι τέρματα.
Οι «πιστολέρο» με τα μπλέ ήταν:



 Φωτογραφία από τον αγώνα του παμπαιδικού

Σάββατο, 8 Οκτωβρίου 2016

Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Παμπαίδων 6ος Όμιλος 2η Αγωνιστική (Νίκος Δασκαλόπουλος)
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Τα έξι είναι... sexy!
Ένας φουριόζος "ΗΡΑΚΛΗΣ" (σαν το χθεσινό μπουρίνι) παρέσυρε στο πέρασμα του την ομάδα της Ιεράπολης και την κέρδισε με συνοπτικές διαδικασίες με 6-0.
ΠΑΣΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 4 ΓΚΟΛ
ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1 ΓΚΟΛ
ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1 ΓΚΟΛ
Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Projunior (Πασχάλης Χλοψιούδης)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

ΕΚΡΥΨΕ ΤΟ ΤΟΠΙ. !!!
Πολλά γκόλ και καλό θέαμα πρόσφεραν οι μικροί μας φίλοι στους προσκεκλημένους και μη θεατές του σημερινού αγώνα.
Όλοι οι παρευρισκόμενοι χόρτασαν μπάλα και έδωσαν ραντεβού για τον επόμενο αγώνα.
ΣΚΟΡ ΝΙΚΗΣ 7-1.
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 3 ΓΚΟΛ
ΝΤΟΚΟ ΝΤΑΝΙΕΛ 2 ΓΚΟΛ
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1 ΓΚΟΛ
ΒΕΣΚΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1 ΓΚΟΛ
Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Junior (Νίκος Δασκαλόπουλος)
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Φιλική ήττα με 4-2 για το τμήμα Junior του Ν. Δασκαλόπουλου με τον Άρη Πετρούπολης.
Τα γκόλ έβαλαν οι:
ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Αστεράκια
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΝΙΚΗΣΕ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Ισόπαλο με 1-1 έληξε το παιχνίδι μεταξύ της ομάδας μας και του Α.Ο.Περιστερίου.
Το γκόλ πέτυχε ο ΞΕΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ.


Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Στα πλαίσια της 3ης Αγωνιστικής του 5ου Ομίλου Νέων (εφηβικό) ο Ηρακλής επιβλήθηκε της ομάδος Α.Ε. Αιγαλεω με σκορ 3-0.Τα γκολ σημείωσαν οι :
Τζίμης Παν., Μητρόπουλος Βασ. και Στόϊνα Μάρ.

Παρασκευή, 7 Οκτωβρίου 2016


Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 08 ΚΥΡΙΑΚΗ 09 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016

Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος 2η Αγωνιστική
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Τζιτζιφιών (Παραλίας)
Κυριακή 09/10/16 Ώρα: 14.00

Νέων 5ος Όμιλος 3η Αγωνιστική (Πασχάλης Χλοψιούδης)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ
Σάββατο 08/10/16 Ώρα: 11.00

Παίδων 6ος Όμιλος 3η Αγωνιστική (Πέτρος Πέτρου)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο 08/10/16 Ώρα: 21.00

Παίδων (Βασίλειος Καραγκούνης)
ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Χωράφας
Κυριακή 09/10/16 Ώρα: 16.00

Παμπαίδων 6ος Όμιλος 2η Αγωνιστική (Νίκος Δασκαλόπουλος)
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Αιγάλεω (Ορυζομύλων)
Σάββατο 08/10/16 Ώρα: 09.30

Παμπαίδων (Διονύσιος Κούμπαρης) 2 Αγώνες
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Γ Πετρούπολης
Σάββατο 08/10/16 Ώρα: 16.30 και 17.30

Ακαδημιών 8ος Όμιλος 1η Αγωνιστική (Βασίλειος Καραγκούνης)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Περιστερίου (Νταμάρι)
Σάββατο 08/10/16 Ώρα: 19.30

Junior (Νίκος Δασκαλόπουλος)
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γήπεδο Γ Πετρούπολης
Σάββατο 08/10/16 Ώρα: 15.30

Projunior (Πασχάλης Χλοψιούδης)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
Γήπεδο Μικρό Χωράφας
Σάββατο 08/10/16 Ώρα: 14.00

Αστεράκια
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
Γήπεδο Μικρό Χωράφας
Σάββατο 08/10/16 Ώρα: 15.00

Δευτέρα, 3 Οκτωβρίου 2016

Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε.Π.Σ.ΑΘΗΝΩΝ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ Τμήμα JUNIOR.

8ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ 2016-17
1. ΗΦΑΙΣΤΟΣ
2. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
4. Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
5. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
6. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
7. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
8. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
9. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
10. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 2
Στο φετινό Πρωτάθλημα ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ, δήλωσαν συμμετοχή 69 ομάδες και δημιουργήθηκαν:
2 όμιλοι, με 10 ομάδες, 1 όμιλος με 9 ομάδες και 5 όμιλοι με 8
ομάδες.
Το πρωτάθλημα ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ, θα διεξάγεται κάθε 15 ημέρες.
Θα χρησιμοποιούνται εστίες διαστάσεων (5mX2m), που θα τοποθετούνται στο κέντρο των 2 μεγάλων περιοχών.
Αγωνίζονται 9 ποδοσφαιριστές και επιτρέπονται μέχρι 9 αντικαταστάσεις ποδοσφαιριστών.
Είναι υποχρεωτική στην αρχική ενδεκάδα, αλλά και καθ’ όλη τη διάρκεια του αγώνα, η συμμετοχή τουλάχιστον 4 Ελλήνων ποδοσφαιριστών.
Επιτρέπεται η αναγραφή στο Φύλλο Αγώνα και η συμμετοχή στον αγώνα, μέχρι 5 συνολικά αλλοδαπών ή κοινοτικών ποδοσφαιριστών.
Οι μπάλες που θα χρησιμοποιηθούν, είναι Νο4.
Το κόρνερ θα χτυπιέται από τη διχοτόμο της γραμμής τέρματος της μεγάλης περιοχής.
Δικαίωμα συμμετοχής έχουν ποδοσφαιριστές που γεννήθηκαν τα έτη
2006, 2007 και 2008.
Έναρξη πρωταθλήματος 8/10/2016.
1η Αγωνιστική. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ- ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.
2η Αγωνιστική ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 2 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3η Αγωνιστική ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
Α.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Παμπαιδικό τμήμα.
Αύριο Τρίτη 4/10 θα γίνει η εξέταση (καρδιογράφημα) των παιδιών του παμπαιδικού από τον γιατρό. Από τις 20.30 και μετά στο ιατρείο του γηπέδου. Για όποια παιδιά δεν μπορούν θα υπάρξει και άλλη εναλλακτική ημερομηνία.

Κυριακή, 2 Οκτωβρίου 2016

Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Παμπαίδων 6ος Όμιλος 1η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

Volens et potens. Πρόθυμος και ικανός.
Άνετη νίκη για το παμπαιδικό τμήμα του "ΗΡΑΚΛΗ" στην 1η αγωνιστική με αντίπαλο την ομάδα του Θρίαμβου Χαιδαρίου με 4-0
Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος 1η Αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

Ένα γκόλ στο 3ο λεπτό του αγώνα από τον Σπύρο Δώση ήταν αρκετό να δώσει την νίκη και τους 3 βαθμούς στην ομάδα του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ.
A.Π.Ο. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΦΗΒΙΚΟ 5ος Όμιλος 2η Αγωνιστική
ΚΟΛΩΝΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2-1
Το γκολ σημείωσε ο Βαρδαραμάτος Σάββας.
Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Παίδων 6ος Όμιλος 2η Αγωνιστική
 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Με σκόρ 4-1 έχασε η ομάδα του Παιδικού τμήματος.
ΧΑΡΗΣ ΓΙΩΤΗΣ το γκόλ.
Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΜΗΜΑ junior (Β. Καραγκούνης)
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3-0
ΤΜΗΜΑ Junior. (Ν. Δασκαλόπουλος)
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3-1
Το γκόλ ο ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΝΙΚΟΣ.

Σάββατο, 1 Οκτωβρίου 2016

Α.Π.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
PROJUNIOR

ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
<<ΠΟΔΑΡΙΚΟ>> στις νίκες για τους μικρούς μας φίλους που αγωνίσθηκαν με την ομάδα του Απόλλων Περιστερίου.
Το τελικό σκόρ 3-1 διαμόρφωσαν οι:
ΓΙΑΦΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2 ΓΚΟΛ
ΜΑΛΕΝΟΣ ΜΑΝΟΣ 1 ΓΚΟΛ