Τετάρτη, 28 Φεβρουαρίου 2018

ΑΝΔΡΙΚΟ (ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ)
Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ - 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/3/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΩΡΑ 11.00


ΕΦΗΒΙΚΟ (ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ)
9ος ΟΜΙΛΟΣ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ - 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (1)
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/3/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 17.30


ΠΑΙΔΙΚΟ (ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ)
7ος ΟΜΙΛΟΣ - 2ος ΓΥΡΟΣ - 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο. ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/3/18-ΓΗΠΕΔΟ ΧΑΡΛΑΜΠΙΔΗΣ - ΩΡΑ 19.30


ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ (ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
7ος ΟΜΙΛΟΣ - 2ος ΓΥΡΟΣ - 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/3/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 19.15

Τρίτη, 27 Φεβρουαρίου 2018


ΑΝΔΡΙΚΟ (ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ)

Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ - 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/3/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΩΡΑ 11.00

Παρασκευή, 23 Φεβρουαρίου 2018

Το Δ.Σ. του ΑΠ.Ο. ΗΡΑΚΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ εύχεται στον ποδοσφαιριστή της ομάδας μας Γιώργο Πούλιο που αντιμετώπισε ένα πρόβλημα υγείας γρήγορη ανάρρωση, σιδερένιος και σύντομα κοντά μας !!
Ο αγώνας του Παιδικού Τμήματος του Προπονητή μας Κωνσταντούλια Ανδρέα με αντίπαλο τον Πανιώνιο Ρέντη στο Νταμάρι αναβλήθηκε !!
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ 24-25/2/2018

ΠΑΙΔΙΚΟ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ) - ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΡΕΝΤΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/2/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΝΤΑΜΑΡΙ - ΩΡΑ 12.00

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ (ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
Α.Ε. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/2/2018 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS - ΩΡΑ 16.00

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ (ΧΑΤΖΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ)-SOCCERLINK
2ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Π.Α.Ο. ΡΟΥΦ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2/2018 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS - ΩΡΑ 13.00

JUNIOR (ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ) - KIFISOS CUP
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - A.O. IEΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/2/2018 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS - ΩΡΑ 10.00

PROJUNIOR (ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/2/18 -ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ-ΩΡΑ 13.00

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (ΠΑΠΑΤΣΙΜΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/2/18-ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ-ΩΡΑ 12.00

Τετάρτη, 21 Φεβρουαρίου 2018

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Π.Σ.Α. 24-25/2/2018
ΕΦΗΒΙΚΟ (ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ)
9ος ΟΜΙΛΟΣ - 2ος ΓΥΡΟΣ - 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
- ΩΡΑ 17.30

ΠΑΙΔΙΚΟ (ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ)
7ος ΟΜΙΛΟΣ - 2ος ΓΥΡΟΣ - 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 18.45

JUNIOR (ΧΑΤΖΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ)
7ος ΟΜΙΛΟΣ - 2ος ΓΥΡΟΣ - 1η ΦΑΣΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 17.15


Τρίτη, 20 Φεβρουαρίου 2018


ΑΝΔΡΙΚΟ (ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ)

Β¨ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ - 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 25/2/2018- -ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 15.15

Κυριακή, 11 Φεβρουαρίου 2018

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ (ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
Α.Ο. ΙΑΣΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 4-1
Σκόρερ :Καγιάννης

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ (ΧΑΤΖΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ)
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2-0

JUNIOR (ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
ΑΦΟΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 5-4
Σκόρερς : Καλλιγέρης Κ. (2) και Μαλαίνος Μ. (2).

JUNIOR (ΧΑΤΖΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ)
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 5-0
ΕΦΗΒΙΚΟ (ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3-1
Σκόρερ : Στόϊνα Μάρκος

PROJUNIOR (ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3-1
Σκόρερς : Καρανδρίκας (2) και Ξένος (1).

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (ΠΑΠΑΤΣΙΜΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3-4
Σκόρερς :Ελιάνο, Ιωσήφ και Αγγελάκος.
ΕΦΗΒΙΚΟ(ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 3-1
Παίζοντας καταπληκτικό ποδόσφαιρο, ο Ηρακλής επικράτησε άνετα επί του Αγίου Ιεροθέου, με πολλές χαμένες ευκαιρίες, δοκάρι και σκόρερς τούς Άγγελο Νίτα, Αλέξη Πάνου και Γιάννη Δρουγουνάκη !
Φωτογραφία του Haralampos Vardaramatos.

Mπράβο και πολλά συγχαρητήρια στο Παιδικό Τμήμα του Ηρακλή που κατάφερε υπό την καθοδήγηση του Προπονητή Πέτρου Πέτρο να επικρατήσει επι του αντιστοίχου Τμήματος του Ατρομήτου με 2-1. Σκόρερ της αναμέτρησης ο Ζενέτος !!

Φωτογραφία του Haralampos Vardaramatos.

ΑΝΔΡΙΚΟ (ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ)
 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0-1
Το γκόλ του Σταύρου Ζαγκοβά ήταν και το γκόλ που καθόρισε και το τελικό αποτέλεσμα στο γήπεδο του Κεραυνού Πετρούπολης. Μπράβο και ...συνεχίζουμε !!

Παρασκευή, 9 Φεβρουαρίου 2018

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 10-11/2/2018

ΕΦΗΒΙΚΟ (ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ) - SOCCERLINK
2ος ΓΥΡΟΣ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ - 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/2/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 09.30

ΠΑΙΔΙΚΟ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/2/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΝΤΑΜΑΡΙ - ΩΡΑ 15.30

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ (ΧΑΤΖΗΣ ΝΕΛΕΤΗΣ)
ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/2/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΥ - ΩΡΑ 09.30

JUNIOR (ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ) - KIFISOS CUP
ΑΦΟΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/2/25018-ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS - ΩΡΑ 12.00

PROJUNIOR (ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/2/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ-
-ΩΡΑ 15.00

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (ΠΑΠΑΤΣΙΜΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/2/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ -
- ΩΡΑ 14.00

Τετάρτη, 7 Φεβρουαρίου 2018

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Ε.Π.Σ.Α. 10-11/2/2018

ΑΝΔΡΙΚΟ (ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ)
Γ¨ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος ΟΜΙΛΟΣ - 2ος ΓΥΡΟΣ -17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/2/18-ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ¨(ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ)
- ΩΡΑ 11.00


ΕΦΗΒΙΚΟ (ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΧΛΟΨΙΟΥΔΗΣ)
9ος ΟΜΙΛΟΣ - 2ος ΓΥΡΟΣ - 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/2/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΗΦΑΙΣΤΟΥ - ΩΡΑ 09.00


ΠΑΙΔΙΚΟ (ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ)
7ος ΟΜΙΛΟΣ - 2ος ΓΥΡΟΣ - 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ(2) - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/2/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΝΤΑΜΑΡΙ - ΩΡΑ 20.30


ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ (ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ)
7ος ΟΜΙΛΟΣ - 2ος ΓΥΡΟΣ - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο. ΙΑΣΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/2/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΙΛΙΟΥ - ΩΡΑ 19.30


JUNIOR (ΧΑΤΖΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ) - 9η ΦΑΣΗ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/2/18-ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ-ΩΡΑ 19.15

Παρασκευή, 2 Φεβρουαρίου 2018

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 3-4/2/2018

ΕΦΗΒΙΚΟ (ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ) - SOCCERLINK
2ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ - 4ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/2/2018 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS FC - ΩΡΑ 13.00

ΠΑΙΔΙΚΟ (ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)-ΘΟΥΚΙΔΙΔΕΙΟ
1ος ΟΜΙΛΟΣ - 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ε. ΙΛΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/2/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΝΤΑΜΑΡΙ - ΩΡΑ 17.45

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ (ΧΑΤΖΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ) - SOCCERLINK
2ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ - 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/2/2018 - ΓΗΠΕΔΟ ΝΤΑΜΑΡΙ - ΩΡΑ 16.45

JUNIOR (ΧΑΤΖΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ) - ΦΙΛΙΚΟ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/2/2018 -ΓΗΠΕΔΟ ΡΕΝΤΗ ΑΡΕΝΑ - ΩΡΑ 15.00

JUNIOR (ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ) - KIFISOS CUP
Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/2/2018 - ΓΗΠΕΔΟ KIFISOS FC - ΩΡΑ 10.00

PROJUNIOR (ΝΤΑΛΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 3/2/2018-ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ-
-ΩΡΑ 15.00

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (ΠΑΠΑΤΣΙΜΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 4/2/2018 -ΓΗΠΕΔΟ ΜΙΚΡΟ ΧΩΡΑΦΑΣ-
- ΩΡΑ 15.00